שיקום

 

למרות שהשיניים חזקות מיסודן, ישנם דברים רבים שמסכנים אותן, בין אם מדובר בעששת המכרסמת בהן לאט ובעקביות, ובין אם מדובר בפגיעה קשה ולא צפויה הפוגעת בהן או במקרה הגרוע אף שוברת אותן.

בין אם הדבר קרה בהדרגה, ובין אם באופן פתאומי, לעיתים נוצר מצב בו השן נהרסה לחלוטין ולא יכולה לחזור לתפקוד – פה נכנסת עבודת השיקום שלנו לפעולה.

 

מבנים

לעיתים טיפולי השורש, השחזורים והכתרים אינם מספיקים מכיוון שנוצר חוסר גדול בחומר הפנימי של השן.

במצב כזה אנו יוצרים "מבנה" – שחזור הנתמך על ידי יתד המוכנסת לתעלת השן ומונעת את בריחתו.

מטרת המבנה היא העברת כוחות הלעיסה בכיוון ציר האורך של השן, כדי למנוע מצב בו שן "טיפשה" (שן שעברה טיפול שורש) קורסת תחת לחץ לעיסה גדול ולא מכוון.

בדומה לשחזורים האסתטיים הרגילים אותם אנו מבצעים, גם כאשר מדובר במבנים אנו שמים את הבריאות והאסתטיקה של המטופל בראש סדר העדיפויות.

אנו מבינים את הרגישות הנדרשת בטיפול מסוג זה ואת החשש שמלווה את המטופלים, לכן אנו לא מתפשרים על שקיפות מלאה לגבי התהליך ודואגים כי המטופל יבין לחלוטין במה כרוך הטיפול.

 

כתרים

כתר הוא מעין כיפה ש"מלבישים" על השן הקיימת, בדרך כלל כאשר היא חלשה מדי לעמוד בפני עצמה.

בניית הכתר היא אומנות שדורשת דיוק רב, שכן ישנם גורמים רבים שיש לשים לב אליהם על מנת שהכתר יעשה את עבודתו נאמנה ויותאם בדיוק לשן שמתחתיו, ובמקביל יראה אסתטי ו"טבעי" ככל הניתן.

ישנן הרבה "תופעות לוואי" הנגרמות כתוצאה מבניית כתר לא מקצועית או שימוש בחומר לא איכותי, כמו פס שחור על החניכיים, כתר גדול מדי ה"מזמין" חיידקים מתחתיו ושינויי צבע של הכתר.

לאור העובדה שהאסתטיקה היא אחד המערכינו החזקים ביותר, אנו מתייחסים לבניית הכתרים ובחירת החומרים שלהם בכובד ראש ומציאים למטופלינו רק את האפשרויות הטובות ביותר!

 

כתר מחרסינה מלאה - כתר שאינו מכיל מתכת בכלל, לא פוגע בחניכיים ולא משנה את צבעו במהלך השנים.

 

imax keter harsina

 

כתר מזירקוניה - הזירקוניה הינו חומר הידידותי לרקמות הפה, המשתלב באופן טבעי מבחינה בריאותית ואסתטית. צבעו לבן והוא עמיד לחלוטין בפני שחיקה.

 

zikronia

 

חזיתות חרסינה - למינייט - חזית היא בעצם ״שליש כתר״, אותה נלביש על החלק הקדמי של השן על מנת לייצר חיוך מושלם.

* חשוב לציין כי אנו עובדים במידת הצורך גם עם כתרים מתכתיים.

 

זכרו, בניית כתר דורשת מיומנות והשקעה רבה, העובדה כי טובת המטופלים שלנו היא הדבר החשוב לנו מכל מבטיחה לכם את הכתרים המתאימים ביותר עבורכם!

 

תותבות נשלפות  

שיניים תותבות הן פתרון מהיר ופחות יקר למצב בו חסרות הרבה שיניים ולא מעוניינים לבנות כתרים בכולן.

למרות שיש להן חסרונות רבים מבחינה בריאותית ואסתטית, כמו דחיסת מזון בין השיניים הטבעיות לתותבות והתפתחות עששת באיזור הווים התומכים, עדיין ישנם אנשים הבוחרים באופציה זו משיקולים שונים.

אנו מבינים את החסרונות הקיימים בפתרון הזה ולכן אנו משקיעים את המקסימום כדי לייצר עבור המטופלים שלנו את התותבות הנשלפות המתאימות ביותר עבורם.

זכרו, גם אם אתם מרכיבים תותבות, זה לא אומר שאחרים צריכים לדעת שאתם מרכיבים תותבות! אנו נמצא עבורכם את הפתרון האידיאלי והאסתטי ביותר.

 

totavot

צרו עמנו קשר
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

icon telpone072-3902-148 | מרפאה ראשית

icon phone058-634-3536 | מנהל רפואי

icon locationעזרא ונחמיה 15, פתח תקווה

Invalid Input
בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית