הלבנת שיניים

הלבנת שיניים בפתח תקווה

חיוך לבן הוא משאת נפשם של רבים מאתנו ובארץ ובחו"ל, ברשתות החברתיות, בפרסומות הטלוויזיה, על גבי שלטי החוצות ובמדורי הרכילות הם מקיפים, שבים וצצים להם: חיוכים בוהקים ונוצצים החושפים שיניים לבנות במיוחד עם מראה אסתטי מעורר קנאה.

הלבנת השיניים בשנים האחרונות הפכה לטרנד לוהט, ולא סתם כי אין כמו חיוך לבן ובסטייל. אז בין אם אתם מתחתנים בקרוב או שיש לכם אירוע חשוב או שסתם בא לכם לשדרג את החיוך בדרך המהירה ביותר, הלבנת שיניים היא הפתרון האסתטי שיש כאלו שאפילו יקראו לו תהליך קוסמטי לחיוך נוצץ וצחור, שחושף שיניים לבנות, יפות ותוצאותיו הן לתקופה ארוכה.

נגן וידאו

מרפאת השיניים ד"ר מאור ניב משלבת בין ההיבט הרפואי לאסתטי במרפאה אחת, ומזמינה אתכם כבר עכשיו לשדרג את החיוך שלכם בהתאמה אישית באמצעות טיפול האסתטיקה דנטלית "הלבנת שיניים" שיגרום לכם לא להפסיק לחייך במגוון שיטות טיפול מתקדמות, בטוחות ומהירות תוך שימוש במיטב החומרים, כך שתראו את התוצאה מידית ולטווח ארוך וזאת לאחר שעברתם בדיקת התאמה מקיפה במסגרתה אנו בוחנים את התאמתכם לכל אחת משיטות הטיפול להלבנת שיניים כדי שיהיה לכם תוצאות מושלמות עם החיוך המושלם שתמיד חלמתם עליו.

הלבנת שיניים הינו תהליך אסתטי שמטרתו הבהרת צבע הבסיס של השן (צבעי הבסיס הקיימים בפה הינם בגוונים של צהוב , לבן, אפור וירוק) ובתהליך ההלבנה צבע זה עובר הבהרה משמעותית במיוחד באמצעות שתי שיטות מרכזיות לביצוע הלבנת שיניים:

 • הלבנת סד ביתית: תהליך המבוצע ע״י המטופל בבית. נמשך בין שבוע לשלושה שבועות. ריכוז החומר הפעיל בחומר ההלבנה נע בין 16-22 אחוז. בהלבנת שיניים מהסוג הזה יש לשים בפה סד סיליקוני אשר מכיל את החומר הפעיל בין 4-6 שעות ביום. יתרונות: ניתן לעצור מתי שרוצים. ניתן לתחזק כשרוצים. חסרונות: משך זמן ארוך לביצוע. הצלחה תלויה במטופל.
 • הלבנת LED: הלבנה המבוצעת במרפאת השיניים בפגישה אחת של שעה. ריכוז חומר פעיל בחומר 35-38 אחוז. בהלבנת שיניים מהסוג הזה חומר ההלבנה מונח על השיניים ותאורת ה- LED משמשת כזרז לתהליך ההלבנה. יתרונות: פגישה אחת קצרה. חסרונות: תוצאה קשה לחיזוי.

כיום הלבנת השיניים הינה בטוחה מאוד והחומרים מאוד שמרניים לרקמת השן והחניכיים אם זאת יש לבצע את ההלבנה בדיוק כפי שממליץ רופא השיניים בכדי למנוע פגיעה ברקמות.

מומלץ להשתמש במשחת שיניים כגון סנסודיין להפחתת רגישות מן השיניים מספר ימים לפני תחילת ההלבנה לאחר ההלבנה בכדי לשמור על תוצאת ההלבנה לאורך זמן מומלץ לא לאכול מזון אשר מכיל חומרי צבע ומאכל (עגבניה, סלק, קפה, תה ועוד) ב-24-48 שעות הראשונות כמובן שמומלץ לא לעשן בכל התקופה, ההכתמה מן הסיגריות תפגע משמעותית באפקט ההלבנה. בימים הראשונים לאחר ההלבנה השיניים יכולות להיות רגישות לחום ולקור ולכן מומלץ להמשיך ולהשתמש בסנסודיין מספר שבועות לאחר ההלבנה.

חשוב לציין כי לא כל גוון ניתן להלבין או להבהיר. החלטה תתקבל ע״י הרופא שיניים.

איזה כיף לכם עוד כמה ימים והחיוך שלכם יהיה יפה יותר. הנה מספר המלצות בכדי שתקבלו את התוצאה היפה ביותר.

 • בכל תקופת ביצוע ההלבנה יש להימנע ממאכלים ומשקאות המכילים צבעי מאכל כהים כגון תה, קפה, קולה, יין אדום, סלק, אוכל מטוגן.
 • להימנע, להימנע, להימנע מכל סוג של עישון ובמידה ונשברתם ובאה לכם ״דודה״ לשאכטה ממליצים בחום לעשן עם סד ההלבנה בפה ולאחר מכן לצחצח את השיניים ואת הסד. ( עישון מרובה עם הסד יגרום לשינוי צבעו לצהוב-חום). 
 • שימרו על רצף בהנחת הסד. אל תפספסו שום יום.
 • במהלך ההלבנה השיניים עלולות להיות בעלות רגישות יתר למזון ומשקאות קרים וחמים ולכן אנו ממליצים על שימוש  במשחת שיניים כנגד רגישות כגון סנסודיין או קולגייט פרו רליף מספר ימים לפני תחילת ההלבנה ולאחריה.
 • משך הנחת חומר ההלבנה: ישנם מוצרי הלבנה רבים בשוק . אנו עובדים עם מוצרי חברת אופלסנס הוותיקה והידועה. פרוטוקול ההלבנה מחייב הנחה רצופה של החומר למשך 10 ימים בין 4-6 שעות ביום.
  לאחר מכן אנו פיתחנו פרוטוקול משלים אשר ישמור על התוצאה הרצויה לאורך זמן.  
 • סוד הוויטמין – במידה וחומר ההלבנה מסיבה כל שהיא פגע לכם בחניכיים הדבר יגרום לצריבה לא נעימה ולובן באזור הפגוע. בכדי להעביר את תחושת צריבה זאת ניתן לאופן מידי למרוח ויטמין E על מקום הפגיעה והכאב יחלוף באופן מידי. 
 • שחזורים (סתימות) קדמיים וכתרים לא ישנו צבע כתוצאה מן ההלבנה.

 

אופן הנחת סד ההלבנה:

 • ראשית לפני התחלת ההלבנה יש לצחצח שיניים ולאחר מכן ליבש אותם עם נייר טואלט או פד גזה.
 • הוצא את חומר ההלבנה כחצי שעה לפני הנחתו מן המקרר. הנח את חומר ההלבנה בסד. נקודה קטנה במרכז הסד, אין צורך להניח כמות גדולה ובמידה וחומר עבר את קו החניכיים לנגבו עם פד ולמרוח על החניכיים הפגועות ויטמין E.
 • בסיום ההלבנה הסירו את הסד צחצחו שיניים ושיטפו את הסד. 
 • וכך חוזר חלילה למשך כל תקופת ההלבנה כפי שהוגדר לכם ע״י צוות הרופאים. 

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

050-866-8264

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

דילוג לתוכן