חרדה דנטלית

דרכי התמודדות עם חרדה דנטלית

חוטפים צמרמורת רק מהמחשבה על טיפול שיניים? אתם לא לבד, מסתבר שלא מעט מהאוכלוסייה סובלים מחרדה דנטלית והבשורה הטובה: שיש מה לעשות עם זה.

חרדה דנטלית היא דבר טבעי ונפוץ וזוהי בהחלט תופעה שכיחה ואין להתבייש או להרגיש אשמה בגללה. החרדה הדנטלית מהווה מכשול ולעתים מונעת מאנשים מלטפל בעצמם, להזניח ולדחות טיפולים הכרחיים למרות שידועה החשיבות על שמירה היגיינת הפה, בריאות החניכיים והשיניים ולכך צפויים הידרדרות בבריאות החניכיים והשיניים.

כשמזניחים את הבריאות הדנטלית ומגיעים לטיפולי רפואת חניכיים ושיניים רק כאשר אין ברירה, קיימים במצב כזה נזקים שנגרמים לחניכיים ולשיניים העלולים להיות קשים וחלקם אף בלתי הפיכים החל מפגיעה אסתטית של השיניים ועד לטיפולי שורש ולנזקים קשים כמו מחלות חניכיים, נסיגת חניכיים וספיגת עצם, תזוזות השיניים ואף לאובדן מלא שלהן ועוד מצבים רפואיים שונים שגוררים לאי נעימות רבה בחלל הפה וטיפולי חניכיים ושיניים מורכבים, ממושכים ויקרים יותר!

איך בכל זאת אפשר להתמודד עם החרדה הדנטלית ולעבור טיפולי שיניים?

מרפאת השיניים ד"ר מאור ניב, הינה מרפאת שיניים מודרנית ומעוצבת המשרה אווירה נעימה, רגועה ותחושה ביתית עם נוחות מרבית למטופלים ע"י צוות רפואי בעל גישה נכונה ומיומנות להפגת החרדה המעניקים מגוון שיטות טיפול למטופלים בעלי חרדה דנטלית גם במקרים קיצונים באמצעות: מסכי LCD באזור ההמתנה להסחת הדעת ממחשבות לגבי הטיפול המתקרב, מסכי LCD בחדרי הטיפול בתקרה מעל כיסא המטופל על מנת לצפות בסרטונים ותכנים במהלך הטיפול כדי להסיח את הדעת במהלך הטיפול, צבעים נכונים של המרפאה ומדי צוות המרפאה אשר תורמים להרגעת החרדה, טיפול באמצעות גז צחוק, סדציה (טשטוש), מכשיר הרדמה ממוחשבת ועוד כדי המאפשרים להתמודד עם החרדה הדנטלית ולעבור את טיפולי רפואת השיניים ללא חששות כדי שתצאו ממרפאת השיניים כשאתם רגועים ועם חיוך בריא ואסתטי.

תגיעו ויחד נתגבר על החרדה כדי שלא תפסיקו לחייך!

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

050-866-8264

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

דילוג לתוכן